Зелений чай продовжує життя

Зелений чай багато хто вважає еліксиром здоров’я, і ​​хоча він з’явився на наших столах відносно недавно, цілющий напій встиг завоювати своїх шанувальників. А ось в Китаї його вживають не одне століття, там існують традиційні чайні церемонії, які є своєрідним мистецтвом, а обряд чаювання залишається загадковим і багатозначним. Це легко пояснити тим, що для китайців зелений чай – рослина, яка передає енергію життя, а для її отримання потрібні певні умови, які полягають в таємничій атмосфері чайної церемонії.

Про користь зеленого чаю

Зелений чай дуже корисний для людини, адже маленькі закручені листочки можуть творити справжні чудеса. Цей факт науково обгрунтований, і експерти онкологічного центру в Японії довели, що люди, які випивають до 10 чашок в день цього прекрасного напою, живуть на 5-7 років довше. Крім того, вони набагато рідше хворіють на рак, тому японці вважають напій панацеєю.

Чому необхідно щодня пити зелений чай:

  • він є прекрасним антиоксидантом, позитивно впливає на серце, запобігає появі інсульту, уповільнює процес старіння;
  • завдяки вмісту тіаніна продовжує життя, стимулює роботу головного мозку, знімає стреси;
  • сприяє природному спалюванню жиру, підвищує витривалість під час тривалих спортивних тренувань;
  • омолоджує організм, зменшує ризик серцево-судинних захворювань;
  • зміцнює судини, знижує холестерин і рівень тромбоцитів;
  • нормалізує кров’яний тиск, доведено, що люди, які регулярно приймають зелений чай, менше страждають гіпертонією;

Ще зелений чай захищає легені від нікотину, зуби від карієсу, він зберігає щільність кісток, зміцнює імунітет.

Зелений чай і дієта

Позбутися від зайвих кілограмів допоможе зелений чай, при цьому немає сенсу відмовлятися від улюблених страв, процес схуднення відбувається за рахунок прискореного обміну речовин, а завдяки сечогінній дії з організму виводиться рідина, забираючи з собою зайві кілограми. Доведено, що за один місяць гарантовано можна скинути до 5 кілограм зайвої ваги.

Особливою популярністю користується метод схуднення за допомогою зеленого чаю, імбиру і молока. Цей прекрасний рецепт перевірений століттями, і якщо з’єднати разом інгредієнти, вийде напій, чудово втамовує спрагу і спалює жир. Надати йому неповторний смаковий відтінок допоможе лимон і мед. Результати схуднення з’являться не відразу, але в цьому і полягає весь сенс дієти, так як уповільнений процес не зможе заподіяти шкоди організму.