Відмінна історія весільного дня

           Наш ресторан давно займається організацією весіль та оформленням банкетів на весілля. За роки роботи стіни закладу запам’ятали чимало кумедних випадків, про один з яких вам буде цікаво дізнатися. З боку нашого ресторану – ми все зробимо під ключ, територія закладу дозволяє розмістити велику кількість людей (ресторан підходить для проведення заходів серед клієнтів різного цінового сегмента). Меню дозволяє задовольнити найрізноманітніші смакові переваги.

Зрозуміло, щоб замовити весілля в Києві в потрібний час року, необхідно робити бронь задовго до цієї події. Немає сумнівів, що навіть через півроку почуття закоханих ні на грам не поменшало, але настільки тривале очікування залишає свій відбиток на кінцевому результаті. Це і відбулося в нашій історії.

Прагнення зробити все ідеально – ось чим запам’яталися нам клієнти, які звернулися до нас за три місяці до виїзної церемонії. Звичайно, часу було більш ніж достатньо, щоб вибрати меню, оформлення залу, замовити фотосесію на весілля і утрясти всі питання з чисельністю гостей.

Так все і було: молодята визначилися з кількістю місць і людей, а ми приступили до підготовки замовлення. У весільний день клієнти прибутку в заклад точно в зазначений термін. Зал поступово наповнювався і вже через годину всі місця були зайняті, грала приємна музика, а ведучий відкривав розважальну програму.

Здавалося б, класична весільна історія, якби не один нюанс. Деякі з родичів молодят вирішили запросити з собою ще людей, без яких, на їх погляд, захід не міг обійтися. Природно, сталося це вже після затвердження місць на банкет і стало великим сюрпризом, як для персоналу ресторану, так і для нареченого з нареченою.

Але незручна ситуація була швидко врегульована, так як площа нашого закладу дозволяє паралельно розмістити кілька банкетів, тому на свято потрапили всі. Далі день проходив за шаблоном: гості розважалися, стіл спустошувався, а захід тривав до самої ночі. Шикарний салют став завершальним акордом цього дня.

В кінці свята були озвучені прощальні вітання, подарунки розміщені в автомобілі, а гості потихеньку роз’їжджалися по своїх домівках / готелям. У підсумку всі були задоволені організацією і проведенням весільного дня і залишили масу приємних відгуків щодо якості обслуговування.

Для бронювання вашої дати тисніть “Замовити стіл”, заповнюйте форму, і ми обов’язково зв’яжемося з Вами.