Весільні тренди 2018 року

Весілля – важливий етап в житті двох закоханих. Це міст в доросле життя і свідчення того, що половинки гідні один одного. У весіллі все має бути ідеальним і відповідати поточним трендам, про які ми сьогодні розповімо.

           Історія закоханості

Важливо пам’ятати, що весілля – індивідуальне свято. Безглуздо витрачати величезні гроші на оформлення розкішного весільного декору, різноманітність страв за столом і наявність запрошених артистів, коли ці деталі не мають під собою певного контексту. Що важливо знати при підготовці до весілля, так це те, що її оформлення потрібно замовляти у професіоналів.Професійні організатори, в першу чергу, повинні дізнатися вашу історію, риси характеру, захоплення та інтереси, щоб скласти унікальну весільну концепцію. Кожен елемент весілля повинен максимально точно підходити нареченому і нареченій для того, щоб таке весілля стала продовженням історії закоханих.

Інтерактив і оригінальне меню

Коли мова заходить про формат весілля, не можна забувати про розважальну програму. Молодята постійно ламають голову над проблемою ситості й достатку гостей на весіллі. Класичне застілля можна модернізувати, внісши в меню, наприклад, фуд-бари з нестандартним наповненням. Підійде будь-який тематичний банкет на весілля, гармонійно вписується в весільний антураж.

Щоб не ламати голову над проблемою як провести весільний день, необхідна продумана розважальна програма. Гості діляться на дві сторони (сторона нареченого і сторона нареченої), між собою вони не знайомі. Саме тому потрібно створити всі умови для комфортного спілкування між ними.

 

 

Головний тренд поточного року – ненав’язлива розважальна програма з регулярною зміною артистів. Головне – щоб програма не займала весь хронометраж банкету, і у гостей був час і на комфортне спілкування між собою.

Оформлення залу

При виборі майданчика і дизайнерів, багато хто не бере до уваги важливість кольорової палітри в зоні проведення заходу. Кольори допомагають створити правильну атмосферу і задати тон заходу. Зараз дуже модно враховувати пору року при виборі ілюмінації приміщення. Хіт сезону – яскраво-фіолетові відтінки, які потрібно використовувати з обережністю.

Ну а якщо ви не знаєте де відсвяткувати весілля – наш ресторан готовий взятися за ваше замовлення і влаштувати все на вищому рівні. Поспішайте замовити весілля у нас вже зараз і ми організуємо для вас незабутній захід.