Весільні прикмети, вірити чи ні?

 

            Існує безліч прикмет і повір’їв, які перетворюють будь-який весільний день на справжнє пекло. Вони вводять в тривогу і паніку, так як обіцяють проблемами в особистому житті двох молодят. А весілля є одним з найбільш важливих подій, так як задає напрямок нової сім’ї. Цей напрямок в невідомість, тому навколо нього стільки повір’їв і прикмет.

Наведемо приклад: «Одружуватися в травні – все життя маятися». Це повір’я було актуально на момент його появи, так як будь-який місяць (весняний, літній або осінній) крім зими – обов’язок працювати в поле. Тобто весілля і перша шлюбна ніч могли коштувати молодятам життя, адже замість того, щоб розважатися – необхідно забезпечувати собі теплу і не голодну зиму. З тієї ж причини, до речі, все весілля раніше справлялися саме в зимову пору року.

Відносно погоди, логіка досить проста: якщо в весільний день щось проливається, розсипається – це дуже добре, тому що «до грошей

, багатства, родючості». Якщо назустріч постійно щось летить і взагалі заважає йти, якимось чином псує дорогу – не до добра. Складно довести справедливість подібних тверджень, тому що вони ґрунтуються не на логіці, а на емоціях.

           Відносно падіння кільця на момент обряду вінчання – поширене явище. Справа в тому, що вручення кільця може виявитися сильно хвилюючим моментом для чоловіка, тому прикраса випадає з рук і все – крах шлюбу. Зрозуміло, це не так, але для тих, хто дійсно вірить, є просте рішення проблеми – впало кільце повинен підняти свідок або свідок і тоді все буде в порядку. Є прикмети, що грунтуються виключно на психології. Наприклад, розрізаючи торт, звертають увагу на те, чия рука зверху на ручці ножа – той буде домінувати в сімейному житті (стане главою сім’ї).

Навіть весілля в 2018 може бути схильне до таких факторів, як повір’я і прикмети, але можете бути впевнені – якщо замовити весілля у професіоналів, можна забути про всі занепокоєння. Не потрібно ламати голову над питаннями як провести весільний день і де відсвяткувати весілля. Звертаючись до нас, ви отримуєте повний спектр послуг: весільний бенкет, оформлення залу, розважальна програма та розкішне приміщення. Все зробимо під ключ і в кращому вигляді. Музичне оформлення, різноманітне меню і багато іншого чекають вашого замовлення вже зараз. Організовуйте весілля правильно разом з нами.