Весілля у ресторані “Водограй”

Найважливіший день у житті має бути найщасливішим. Кожна наречена задумується над питанням: «Де святкувати весілля?». В цей день хочеться розслабитись і насолодитись кожною хвилиною. Звісно це можливо, якщо в допомогу у вас є справжні професіонали, перевірені часом. Обрання ресторану для весілля – є одним із найголовніших виборів, адже левину частку цього дня Ви проведете саме в закладі.

Скільки питань постає перед молодятами після прийнятого рішення одружитись: Де проводити церемонію одруження? Що подавати на стіл? Кого запрошувати на весілля? Які страви обов’язкові ? Бути чи не бути конкурсам?! Залог успіху – просто правильно вибрати помічників і тоді все стане на свої місця. Ми надамо надійні контакти висококваліфікованих людей і тоді виїзна церемонія, фотограф, флорист, розважальна програма, професійний ведучий, сучасна музика будуть на високому рівні.

Весільне меню

                   Смачне меню у ресторані Водограй зробить цей день по-справжньому особливим. Ви зможете запропонувати власні страви, які, ви впевнені, подобаються Вашим гостям, або завжди радо вам допоможуть професійні шеф-повари оприділитися  з стравами, кількістю та подачею. Великий досвід у проведенні весільних фуршетів професіоналами стане вам у пригоді, тому що в цей день хочеться покластись на когось, хто зможе забезпечити спокій і впевненість у всіх процесах.

Фотограф на весіллі

                        Ваше весілля обов’язково має запам’ятатись Вам та Вашим гостям. Для цього, звісно буде працювати фотограф. Чудовим бонусом буде велика власна територія з озерцем, яка і влітку, і взимку забезпечить вам неймовірну весільну фотосесію на згадку. Ваш фотограф зможе максимально розкрити весь потенціал, так як місця для фотосесії (локацій) вистачить і знімки вийдуть захоплюючі та професійні.

Чекаємо у нас в ресторані на Борщагівці, ми зробимо цей день незабутнім, і втілимо в життя Ваші найграндіозніші плани та допоможемо організувати найщасливіший день в житті.

Забронюйте свою особливу дату вже зараз.