Топ 10 пунктів підготовки до Нового Року

Ми ще з дитинства звикли до того, що Новий рік – свято, наповнений чаклунством і виконанням всіх бажань, що накопичилися за весь рік. Але роки йдуть, і замість веселого очікування свята, приходить усвідомлення того, що тепер потрібно самостійно все розпланувати, щоб ніч запам’яталася вашим близьким і вам самим. До того ж, на наступний день потрібно буде розбиратися з наслідками святкування, тому ми рекомендуємо виконати 10 простих пунктів, які допоможуть провести новорічну ніч «як по маслу».

  1. Етап планування

Хороше свято – заздалегідь спланований свято. Наприклад, різні подарунки буде простіше і дешевше придбати протягом року. По-перше, це вам не доведеться тіснитися в чергах серед тих, хто так само схаменувся в самий останній момент. По-друге, ви вже знаєте, скільки людина до вас прийдуть і на скільки осіб накривати стіл / бронювати місце в ресторані.

  1. «Фільтр» гостей

Не обов’язково кликати на святкування навіть найдальших знайомих. Новий рік найкраще зустрічається в колі найближчих людей.

  1. Творіть добро

Можливо для когось це секрет, але дарувати набагато приємніше, ніж отримувати. Підніміть собі настрій: зробіть пожертву, віддайте одяг нужденним, обдзвоните всіх і скажіть, як сильно ви цінуєте їх.

  1. Контроль за витратами

Найкраще скласти приблизний бюджет на свято. Склавши план і цінової стелю, намагайтеся не перевищувати ліміт. У період свят магазини виставляють масу «дуже потрібних» речей, які насправді є пустушкою.

  1. Не соромтеся грати в ігри

Будь-яка гра допоможе налагодити контакт, навіть коли люди зовсім не знайомі. І хто казав, що ігри – це тільки для дітей?

  1. Робіть вручення подарунків цікавіше

Організуйте вручення подарунків за принципом «таємного Санти». Напишіть імена на папірцях і складіть їх в капелюх, після того кожен тягне папірець по черзі: чиє ім’я випало – тому дарують подарунок.

  1. Подарунки своїми руками

Іноді, подарунки своїми руками набагато сильніше радують, з огляду на те, що в них вкладена душа. До того ж, ви підніміть собі настрій в процесі виготовлення сувеніра.

  1. Розслаблення

Свята – це не тільки постійний стрес і прагнення зробити все «як треба». Викрийте собі відрізок часу для перегляду хорошого фільму або прийняття ванни. Навіть під час вечірки необхідно робити паузи, щоб повноцінно насолодитися моментом. Не потрібно намагатися встигнути все відразу.

  1. Не забувайте про дітей

Підтримуйте новорічну казку: запросіть Діда Мороза до себе на чай, подбайте про подарунки під ялинкою, запропонуйте дітям написати лист з бажаннями і зробіть все, щоб у дітей залишалися тільки яскраві спогади про це свято.