Суцвіття і порошок брокколі ефективні проти раку

Всі овочі в своєму складі мають корисні властивості і мікроелементи, що позитивно діють на організм людини і можуть знизити ризик багатьох захворювань. Під цю категорію найкращим чином потрапляє капуста брокколі, і як доводять численні дослідження, цей цілющий овоч максимально підтримує здоров’я всього організму, стимулює імунітет, не допускає запалень, інтенсивно живить мікрофлору кишечника, проте, основною її властивістю є висока протиракова активність.

Капуста брокколі не допустить розвиток онкології

Про корисні властивості брокколі дієтологи кажуть давно, адже в ній міститься джерело цінних для організму вітамінів, таких як бета-каротин, тіамін, ніацин, рибофлавін, лютеїн, аскорбінова кислота та інші речовини, а також активні рослинні хімосоедіненія, відомі як потужні канцерогени.

Вчені університету зі штату Алабама вважають, що тільки в капусті брокколі міститься набір цінних речовин і з’єднань, здатних запобігти появі ракових клітин. Онкологи провели дослідження на лабораторних мишах і довели, що органічна сполука сульфорафан не тільки повністю знищує ракові клітини, але і блокує нові появи.

Крім сульфорафана в капусті містяться інші протиракові елементи – сінегрін і Індінол З-карбинол, здатні активізувати імунну систему організму, перешкоджати утворенню і поділу ракових клітин.

Правильно приготовлена ​​брокколі – надійний захист від раку

Щоб використовувати всі корисні речовини і ферменти капусти брокколі, дієтологи радять вживати її в сирому вигляді, або готувати на пару не більше трьох-чотирьох хвилин. Якщо овоч довгий час тушкувати або смажити, цінні речовини руйнуються, і протиракова дія буде значно меншою. Вчені радять разом з капустою брокколі приймати порошкові добавки, це посилить абсорбцію сульфорафана і його формування.

Капуста брокколі може:

  • запобігти розвитку ракових клітин;
  • благотворно впливати на серцево-судинну систему організму;
  • відновити природний баланс жіночих статевих гормонів;
  • знизити показники холестерину і цукру в крові;
  • зменшити ультрафіолетовий вплив, який часто призводить до раку шкіри.

Дуже часто брокколі використовують для профілактики і лікування зору, нервово-психічних і інших захворювань, але особливу роль капуста грає в захисті від розвитку пухлин молочної залози, шийки матки, простати, товстої кишки, легенів, шлунка та інших онкологічних захворювань. Користь брокколі очевидна, додавайте її в раціон харчування і будете завжди красивими і здоровими.