Кава по-різному діє на чоловіків і жінок

Кава на сьогоднішній день є найпопулярнішим напоєм в світі, і як показує статистика, тільки за один день випивається більше двох мільярдів чашок. Вона допомагає підбадьоритися вранці, а її неповторний смак і запашний аромат покращує настрій.

Користь і шкода кавових зерен

З того часу, як Петро 1 спробував цей підбадьорливий напій за кордоном і привіз його в Росію, серед вчених не замовкають суперечки про те, корисний він чи шкідливий. Численні дослідження довели, що кофеїн знижує ризик захворювань, таких як:

  • цукровий діабет;
  • хвороба Паркінсона;
  • цироз печінки;
  • напади астми;
  • утворення каменів в жовчному міхурі.

Крім цього, кофеїн збільшує дію знеболюючих засобів, і знижує ймовірність серцевих нападів, але не варто забувати, що каву слід вживати дозовано, надмірне захоплення може викликати несприятливі наслідки.

Вплив кофеїну на чоловічий і жіночий організм

Регулярне вживання кави викликає побоювання, і у багатьох виникає питання, чи не шкідливий цей ароматний напій для здоров’я? Хотілося б отримати об’єктивну картину про вплив кавових зерен на організм людини. Виявляється, кава зовсім по-різному впливає на чоловіків і жінок, і це вже доведено багатьма науковими дослідженнями.

Психологи Брістольського університету у Великобританії прийшли до висновку, що чашка кави в стресовій ситуації робить жінку більш енергійчною і надає їй додаткові сили, в той час як у чоловіків з’являється проблема з концентрацією уваги.

Вплив кофеїну на жінок виявили шведські вчені. Виявляється, об’єм грудей стає значно менше від кількості випитого напою, що бадьорить. Цей ефект викликає вплив жіночих гормонів, але тут існує і позитивна сторона – зменшення розміру грудей знижує ризик появи злоякісних пухлин.

На чоловіків кава діє набагато цікавіше, вона посилює чоловічу гідність. Цей факт пояснюється досить просто, ефект досягається через поліпшення кровообігу в судинах і розслаблення гладкої мускулатури. Прилив крові діє подібно препарату «Віагра», і як стверджують вчені, позитивно впливає на чоловіків, в тому числі які страждають надмірною вагою і підвищеним артеріальним тиском. Вчені запевняють, що якщо чоловік буде кожен день випивати дві чашки натуральної кави, йому не загрожує еректильної розлад.

СКУШТУВАТИ НАШУ КАВУ