Де відсвяткувати день закоханих зі своєю половинкою?

Чи плануєте організувати тематичне святкування дня закоханих? Наш ресторан поспішає запропонувати вже починати налаштовуватися на романтичний лад і відвідати з близькою людиною наш заклад. Для вас буде підготовлено спеціальне меню, а так само святкова програма, але про все по порядку. Чим можна порадувати другу половинку? Забронювавши столик в нашому ресторані заздалегідь, порадуйте близької людини оригінальним компліментом: келих хорошого шампанського або пишний букет з квітами, оформлений відповідно до атмосферою свята.

Другий «сближающий» сюрприз буде піднесений в формі коктейлю, який пара повинна розпити «на двох». Цей коктейль передбачає розпивання напою парою закоханих з одного келиха через соломинки. Зрозуміло, жоден романтичний вечір не обійдеться без атмосферної музики, яка, до того ж, буде звучати в живому виконанні. Тому, найкращий подарунок на день закоханих – приємно проведений час разом зі своєю другою половинкою, який ви ще довго будете згадувати з посмішкою.

Заряджайтесь романтичною атмосферою свята

Вечеря в ресторані – звична справа для жителів великих міст. Подібні заклади відвідують не тільки заради смачної їжі і гарних напоїв, але і для того, щоб відпочити від сірих буднів. Зрозуміло, похід в ресторан – хороший привід спробувати відмінний шашлик в нашому районі на Борщагівці, приготований за особливим рецептом якраз до святкового вечора. Ми подбаємо про комфортне перебування на території Водограю під час дня закоханих.

Не варто впадати у відчай, якщо до 14 лютого ви не знайшли пару. Завжди можна зібратися з друзями в нашому ресторані і перетворити сірий вечір в дружні посиденьки. І як знати, може, саме в цей вечір ви зустрінете свою долю за сусіднім столиком, вибрати з того ж приводу в вечір закоханих. Цілком можливо, що подібний збіг обставин призведе до того, що ви будете шукати ресторан для весілля, яку так само можна провести в нашому закладі.

Святкове меню включає в себе особливий перелік вишуканих страв, відмінно підходять під романтичний настрій: ніжно приготовані м’ясні страви в поєднанні з дорогим міцним вином стануть хорошим доповненням в цей святковий вечір. Пам’ятайте, що не можна відмовлятися від романтики в житті, адже вона є одним з головних елементів здорових і міцних відносин.