Кальян меню 2017-11-11T00:28:46+03:00

Кальян меню

Для любителів чарівного кальянного диму з ароматами тютюну і улюблених фруктів ресторан «Водограй» пропонує кальян-меню, яке не залишить байдужими найдосвідченіших гурманів. Тут представлений величезний асортимент смаків з незвичайним поєднанням, а щоб не зіпсувати враження, досвідчені майстри простежать за якістю тютюну і часом куріння, так як правильно приготований кальян можна курити не більше однієї години.

Ідеальне кальянне меню ресторану «Водограй» прикрасить будь-яке свято

Майстри кальяну нашого ресторану запропонують Вам неповторні смакові композиції, створені за спеціальними рецептами, в які входять відомі тютюнові суміші. Меню включає кращі класичні рецепти на вугіллі з міксами тютюну, в одному рецепті може бути використано більше 50 сортів. Особливо популярні кальян-коктейлі на пару без нікотину, приготовані на фруктовій чаші. Ми пропонуємо Вам спробувати неповторні поєднання нових смаків кальяну:

  • класичні тютюнові мікси;
  • фруктові кальянні суміші без нікотину;
  • на коктейльної основі, чудово доповнюють аромат тютюну;
  • безшумні кальяни на основі бабл-кульок з великою щільністю диму;
  • на алкоголі, де за основу взято абсент, вино, німецький лікер «Егермейстр».

Оцініть мистецтво наших майстрів і спробуйте смак справжнього кальяну. Проведіть незабутній вечір в колі близьких друзів під супровід легкої музики, враження буде яскравим і надовго залишиться в пам’яті.