Доставка 2017-11-10T03:07:12+03:00

Доставка

доставка їжі Водограй

Телефон доставки:

+38 (063) 788-64-44

Мінімальне замовлення від 300 грн

Ви можете замовити все, що є у нас в Меню

Часто виникають ситуації, коли хочеться усамітнитися в спокійній домашній атмосфері і влаштувати романтичну вечерю при свічках, відзначити невелику подію в тісному колі друзів або провести конфіденційну зустріч з партнером по бізнесу в офісі. У таких випадках ресторанний комплекс «Водограй» надає послуги з доставки страв, яка користується великим попитом серед жителів Києва і області.

Доставка їжі ВодограйУ Вас з’явиться можливість покуштувати ексклюзивні ресторанні страви вдома, в офісі, на природі або в іншій обстановці. Перевага замовлення полягає в наступному:

  • економиться час, витрачений на покупку продуктів і приготування улюблених страв, до того ж, не завжди вдається отримати бажаний результат в процесі приготування;
  • замовлення може стати відмінним варіантом при раптовій появі на порозі гостей;
  • страви з ресторану представлені у великому асортименті, всі вони приготовлені зі свіжих продуктів за традиційними рецептами національної кухні.

Замовлення можна оформити по телефону або на сайті нашої компанії, де всі наші клієнти мають унікальну можливість детально ознайомитися з асортиментом і цінами пропонованих страв, прочитати їх опис, склад, побачити оформлення.

При онлайн замовленні оплату можна здійснити за допомогою електронної платіжної системи. Ресторан «Водограй» завжди готовий прийти на допомогу і Ви можете в будь-який момент потішити себе улюбленою стравою від шеф-кухаря.