Організація урочистостей

Ми пропонуємо Вам широкий діапазон послуг у сфері проведення урочистих і офіційних заходів.

Професійно організовуємо: весілля, дні народження, ювілеї ..., а для Вашого бізнесу: фуршети, шведські столи, кава-брейки, коктейлі, барбекю, банкети.


Ми володіємо всіма необхідними технічними можливостями для організації будь-якої урочистоті на високому рівні.


Фуршет
найкраще підійде для неформального спілкування. Як правило фуршет організують у випадках, коли в порівняно обмежений час (від 30 хвилин до 1,5 годин) необхідно прийняти досить велику кількість гостей. Фуршет підходить для ділових, але не занадто офіційних зустрічей. Гості, як правило, їдять стоячи, і їм надається вільний вибір місця в залі, страв і напоїв. Кілька невеликих столів оформляються як міні-бари, де виставляються міцні і прохолодні напої, відповідні келихи. Столи для фуршету встановлюють у залі так, щоб відстань між ними і до стін була достатньою для вільного пересування запрошених. Меню фуршету складається в основному з великого числа холодних закусок. Готуються вони невеликими порціями, щоб було зручно їх їсти стоячи, за допомогою однієї вилки. Часто в меню фуршету включаються і гарячі закуски.

Банкет
передбачає обов'язкове розміщення гостей за столами, виключаючи самообслуговування, і вважається найбільш традиційною і консервативною формою проведення урочистих заходів. За правилами класичного банкету холодні закуски і прохолодні напої розставляються заздалегідь. Гарячі страви подаються послідовно на вибір гостей. По суті, меню банкету представляє собою обід: від закусок до першої страви або, минаючи його, до гарячого друге, і в кінці - до десерту.

Пікнік
, або барбекю, зазвичай проводиться в теплу пору року на свіжому повітрі. Класичні страви - м'ясо або риба, приготовані на вугіллі, вуха або окрошка, холодні закуски. Час пікніка, як правило, не обмежений однією годиною, і подібна форма урочистості хороша для різних корпоративних акцій, неформального спілкування з партнерами по бізнесу. Спеціально для такого виду заходу в ресторані "Водограй" передбачена літній майданчик.

Форма замовлення
Зробіть попереднє замовлення меню Вашого заходу і розрахуйте його бюджет:.
Яке захід Ви плануєте? (*)
Будь-ласка, оберіть захід
Тип заходу (*)
Будь-ласка, оберіть тип заходу
Дата заходу (*)
Будь-ласка, оберіть дату заходу
Кількість гостей
Invalid Input
Запланований бюджет
Invalid Input
Ваше ім'я (*)
Будь-ласка, введіть своє ім'я
Телефон (*)
Будь-ласка, введіть номер контактного телефону
Антиспам
Неправильно введений захисний код

Детальніше в цій категорії: « Автомийка

Контакти

Комплекс "Водограй"

Софіївська Бощагівка

вул. Пушкіна, 1

Телефони:

+38044 406-50-66

+38063 788-64-44

+38067 209-04-23

Часи работи:

с 10:00 до 23:00

без вихідних

> Організація урочистостей