Наша історія

Шановні  друзі та гості сайту ресторану «Водограй»!

Радо вітаємо Вас і хочемо розповісти, з чого почалася історія нашого закладу.

Кулінарні смаки та гостинність борщагівців зароджувалися ще у далекому 15 столітті, коли залунала по всій українській землі  слава про Борщ, який так майстерно готували місцеві жителі. І з тих часів вишуканий смак та хист до приготування страв не полишив борщагівських господинь, які й до сьогодні вправно пораються біля своїх печей.

А які вправні музики та танцюристи проживали на цій благодатній землі, пісні лунали з усіх куточків, гопака та польку танцювали і старі, і малі.

Весілля – це свято, на якому гуляло все село, столи  ломилися від страв, а гості гуляли цілий тиждень. Різдвяні  та Великодні столи розкошували різними делікатесами: бужениною, домашньою ковбаскою, голубцями, холодцем, печеною качечкою, пиріжками з сиром та маком,  паскою та крашанками. Такий  різнобарвний, насичений святами, застіллями, піснями і танцями побут завжди супроводжував місцевих жителів Софіївської Борщагівки.

Саме тому, відкриваючи ресторан «Водограй», родина Шупик з глибоким  300 літнім борщагівським корінням та господарською завзятістю, вирішила розкрити всі таємниці місцевої кулінарії і продемонструвати  щиру гостинність у новому, сучасному  українському вигляді.

У нашому закладі збережені старовинні рецепти страв, поряд з якими знайшли своє місце також і сучасні надбання європейської та світової кулінарії.

Детальніше в цій категорії: Автомийка »

Контакти

Комплекс "Водограй"

Софіївська Бощагівка

вул. Пушкіна, 1

Телефони:

+38044 406-50-66

+38063 788-64-44

+38067 209-04-23

Часи работи:

с 10:00 до 23:00

без вихідних

> Про нас